Lista aktualności Lista aktualności

Zmiany w organizacji pracy Nadleśnictwa

Informujemy o podjętych działaniach mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce.

 

W związku z nadzwyczajną sytuacją zagrożenia epidemicznego w naszym kraju prosimy wszystkich interesantów o ograniczenie kontaktu osobistego z pracownikami Nadleśnictwa Zwierzyniec i załatwianie spraw telefonicznie pod nr (84) 687 20 19,  mailowo z użyciem adresu zwierzyniec@lublin.lasy.gov.pl lub przez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą o adresie: pgl_lp_0530/SkrytkaESP.

Od dnia 13.03.2020 r. - do odwołania, wejście do budynku Nadleśnictwa Zwierzyniec przy ul. Zamojskiej 6 w Zwierzyńcu będzie zamknięte.

Na drzwiach frontowych budynku nadlesnictwa znajduje się skrzynka na korespondencje przychodzącą.

Szczegółowe bezpośrednie dane kontaktowe do pracowników odpowiedzialnych za rozpatrywanie poszczególnch rodzajów spraw znajdują się m.in. pod adresem Biuletynu Informacji Publicznej

https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_lublin/nadl_zwierzyniec/sprawy

kontakt do leśnictw podajemy na stronie

https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_lublin/nadl_zwierzyniec/dane_teleadresowe

(również w tym wypadku rekomendujemy telefoniczne załatwianie spraw).

Jeśli Państwa wizyta w biurze Nadleśnictwa Zwierzyniec jest niezbędna, prosimy o wcześniejsze umawianie się telefonicznie lub z użyciem podanych alternatywnych sposobów kontaktu. W wypadku poinformowania o przybyciu do siedziby Nadleśnictwa Zwierzyniec, prosimy o skorzystanie z dzwonka znajdującego się z lewej strony drzwi frontowych.

Obecnie załatwianie spraw przebiega bez opóźnień.

Obwieszczenia znajdujące się na głównym wejściu budynku Nadleśnictwa Zwierzyniec.

 

Jednocześnie informujemy że gdy tylko obecna sytuacja się unormuje, biuro Nadleśnictwa powróci do tradycyjnego trybu pracy obsługi interesantow o czym niezwłocznie poinformujemy. Przepraszamy za wystepujące utrudnienia i liczymy na Państwa zrozumienie w tej nadzwyczajnej sytuacji.